Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Tvarkaraštis » „Žalių“ D lyga

Pasirinkite komandą:

2019 spalio 29 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsKur septintasRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis

19:30 val.DainavavsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 05 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsKorysRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMU ‒ 2vsNaktisLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis

17:30 val.NemunasvsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.NaktisvsNUTPA ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsRedCastleVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis

19:30 val.DainavavsKorysKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 12 d., Antradienis

20:30 val.LSMU ‒ 2vsViskas oreLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis

20:00 val.NaktisvsRedCastleKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis

17:30 val.NaktisvsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsDainavaVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.
19:00 val.NemunasvsKorysKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 19 d., Antradienis

20:30 val.LSMU ‒ 2vsKur septintasLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis

20:00 val.NUTPA ‒ 2vsRedCastleKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis

17:30 val.Kur septintasvsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.NUTPA ‒ 2vsDainavaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsNaktisVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 lapkričio 26 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsNaktisRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMU ‒ 2vsKorysLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsPervesk.ltRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2019 lapkričio 29 d., Penktadienis

18:30 val.Pervesk.ltvsNUTPA ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 01 d., Sekmadienis

19:00 val.VDUvsNemunasVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 03 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsNaktisRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsDainavaRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2019 gruodžio 06 d., Penktadienis

18:30 val.NemunasvsNUTPA ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 08 d., Sekmadienis

19:00 val.NaktisvsDainavaKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsKur septintasVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsRedCastleKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 10 d., Antradienis

20:30 val.LSMU ‒ 2vsNemunasLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 gruodžio 13 d., Penktadienis

18:30 val.Pervesk.ltvsViskas oreKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis

19:00 val.NemunasvsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsNUTPA ‒ 2VDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis

19:30 val.NaktisvsKorysKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2019 gruodžio 17 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsDainavaRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMU ‒ 2vsRedCastleLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 05 d., Sekmadienis

19:00 val.VDUvsKorysVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 06 d., Pirmadienis

19:30 val.DainavavsNemunasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 07 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsNUTPA ‒ 2RIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas
20:30 val.LSMU ‒ 2vsVDULietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 08 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsKur septintasRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2020 sausio 10 d., Penktadienis

18:30 val.NaktisvsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 12 d., Sekmadienis

19:00 val.VDUvsViskas oreVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 13 d., Pirmadienis

19:30 val.KorysvsNUTPA ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:30 val.Pervesk.ltvsLSMU ‒ 2Kauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 14 d., Antradienis

20:15 val.Viskas orevsRedCastleRIO Arena III aikštelė, Kaunakiemio g.5, Kaunas

2020 sausio 15 d., Trečiadienis

20:00 val.DainavavsPervesk.ltKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 17 d., Penktadienis

18:30 val.NUTPA ‒ 2vsKur septintasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas

2020 sausio 19 d., Sekmadienis

19:00 val.NaktisvsNemunasKauno technikos profesinio mokymo centras, Krėvės 114, Kaunas
19:00 val.VDUvsPervesk.ltVDU (buvusi ASU) sporto salė, Studentų 11, Akademija, Kauno raj.

2020 sausio 21 d., Antradienis

20:30 val.LSMU ‒ 2vsDainavaLietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas

2020 sausio 22 d., Trečiadienis

20:00 val.RedCastlevsNemunasRaudondvario Gimnazija, Atgimimo g. 1, Raudondvaris, LT-54001 Kauno rajonas

2020 sausio 28 d., Antradienis

20:30 val.LSMU ‒ 2vsNUTPA ‒ 2Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Jankaus g. 2, Kaunas