Rungtynės: VivusSport vs Vitameda (0:3)

viso1 setas2 setas3 setas
VivusSport0281720

Vitameda0302525

KTML vyrų tinklinio lygoje Vitameda švenčia antrają pergalę ir keliauja į finalą

KTML vyrų tinklinio lygos pusfinalyje susitiko Vitameda ir VivusSport ekipos. Po 3 setų kovos pergalę iškovojo svečiai Vitameda rezultatu 3:0. (30:28 25:17 25:20).Visą pirmajį setą kova buvo labai apyligė 7:7 11:11. Šiek tiek vėliau Vitamedai atsiplėšus nuo priešininkų 21:17 VivusSport komanda susiėmė ir pelnė 4 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą. Svečiai supratę kad kažkas nne taip pasiėmė minutės pertraukėlę po kurios apyligė kova ir toliau tesėsi. Kai pabaigoje buvo vėl lygu 28:28 nugalėtojai susiėmė ir pelnę du taškus iš eilės pasiėmė pirmą pergalę.Antrajame sete  iškart išsiplėšė į priekį Vitameda komanda privesdama priešininkus išnaudoti abi minutės pertraukėles iki rezultato 11:6. Tačiau ir toliau klostėsi viskas ne šeimininkų naudai 18:10. Visą setą VivusSport komandai taip ir nepavyko pasivyti varžovų kova baigėsi rezultatu 25:20.Trečias setas kaip ir pirmasis visą laiką buvo tolygus. Pradžioje šiek tiek priekyje buvo VivusSport komanda 9:6. Tačiau Vitameda nenusileido ir netik <...>