Rungtynės: KTU vs Lietuvos sporto universitetas (3:0)

KTU dailiosios lygos sezoną užbaigia bronzos medaliais!

Gegužės 21-ąją, antradienį, Kauno technologijos unversiteto sporto salėje pasibaigė Dailiosios lygo sezonas. Rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiko savoje salėje žaidusios KTU merginos prieš viešnias iš Lietuvos Sporto universiteto. Po 3 setų 3:0 (25:19, 25:14, 25:14) pergalę ir bronzos medalius iškovojo Audronės Jakupkienės auklėtinės KTU.

LSU merginoms rimčiau pakovoti dėl medalių koją pakišo pagrindinės jungiančiosios Lauros Simanavičiūtės trauma apšilimo metu, kuomet iš varžovių pusės smūgiuotas kamuolys išnarino Laurai nykštį ko pasekoje ji negalėjo rungtyniauti.

Bronzinio finalo naudingiausia žaidėja išrinkta kapitonė Marija Ieškaitė, puolėja pelnė 5 taškus, atliko 5 ACE padavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Pačiame susitikime deja, dėl jau minėtos pagrindinės Lietuvos sporto universiteto jungiančiosios traumos trūko intrigos. LSU merginos stipriai strigo ir įsivesdamos kamuolius. KTU per pirmuosius 2 setus padarė net 10 ACE padavimų kas stipriai padėjo nulaužti rungtynes. LSU trenerė bandė įkvėpti savo merginas naudodamasi minutės pertraukėlėmis, tačiau apčiuopiamos naudos tai nesuteikė, o KTU džiugia nata pabaigė sezoną.

Be MVP statulėle apdovanotos M. Ieškaitės 6 taškus pelnė Vitalija Valentaitė, po 5 surinko Milginta Knapkytė, Gerda Juknevičiūtė.

Pralaimėjusioms 7 taškus pelnė Emilija Gervytė.