Rungtynės: Kauno technologijos universitetas vs Lietuvos sporto universitetas (3:1)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
Kauno technologijos universitetas019272525

Lietuvos sporto universitetas025251923

Antroji Kauno technologijos universiteto pergalė prieš Lietuvos sporto universiteto tinklininkus

Paskutinę žiemos mėnesio dieną KTU tinklininkai užbaigė dar viena pergale. Tai buvo antrosios pergalingos rungtynės prieš LSU komandą kurios baigėsi rezultatu - 3:1. Rungtynės užsitęsė kiek ilgiau nei įprastai o tai rodo kad LSU komanda vis tvirčiau įsilieja į šio sezono žaidimą. LSU šį kartą išplėšė pirmojo seto pergalę taip pagerindama bendrąjį komandos efektyvumą. Įpusėjus pirmam setui komandai pavyko atsiplėšti nuo KTU varžovų septynių taškų spurtu (rez.: 7:6; 7:12). KTU vis stengėsi sumažinti skirtumą ir jiems tai puikiai sekėsi daryti. Tačiau visgi įsiveržti į priekį nepavyko. Po A. Malichin ir R. Pociaus sėkmingai surengtos atakos KTU pasiėmė minutinę pertraukėlę manydami kad pavyks atsitiesti. Po jos pavyko išlošti vos tris taškus. LSU blokuotais mušimais ir rezultatyviomis atakomis išsikovojo seto pergalę (19:25).Antrame sete jautėsi abiejų komandų įtampa. LSU puikiai startavo ir nuolat palaikė 2-4 taškų skirtumą. Einant žaidimui į pabaigą <...>