Rungtynės: SM Startas ‒ Kudirka vs LSMU (1:3)

viso1 setas2 setas3 setas4 setas
SM Startas ‒ Kudirka025111014

LSMU023252525

E. Želvytės vedamos LSMU laimėjo prieš SM „Startas Kudirką“

Pirmadienį Kauno tinklinio mėgėjų lygos savaitę pradėjo susitikimas Dailiojoje lygoje tarp Sporto mokyklos "Startas Kudirka" ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto. Po 4 setų 1:3 (25:23 11:25 10:25 14:25) pergale džiaugėsi LSMU.Šeimininkės puikiai pradėjo rungtynes. Seto metu puolėjos Elena Beigaitė ir Elzė Ilevičiūtė numušė po 6 kamuolius tai leido išsiveržti į priekį rungtynėse ir laimėti setą.Antrajame sete sporto mokyklos merginos išsiblaškė. Viso per setą suklydo net 11 kartų tuo tarpu LSMU tvarkingai žaidė puolime gynyboje pasirinkdavo tinkamas pozicijas ir rungtynių rezultatas tapo lygus.Trečiasis ir ketvirtasis setai iš esmės buvo panašūs. Prano Mockaus auklėtinės anksti susikraudavo solidžius pranašumus. Audrius Kasparavičius bandė situaciją taisyti minutės pertraukėlėmis tačiau pastangos liko bergždžios. Didžiausia to kaltininkė dominavusi Emilija Želvytė per du setus numušusi 13 kamuolių ir atlikusi 4 blokus.Centro puolėja buvo naudingiausia ir visų rungtynių žaidėja <...>