Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs KSM ‒ Startas (2:3)

 viso1 setas2 setas3 setas4 setas5 setas
LSMU01725122513
 
KSM ‒ Startas02523252315


LSMU

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
4Deividas Strumila1720900130015
Justinas Kavaliauskas312000500-1
9Lukas Strazdauskas162110010009
1Marius Brazauskas43310006001
20Nojus Šlaustas3010002001
15Rokas Markauskas193020070017
 9211351200430042

KSM ‒ Startas

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
13Arlandas Markauskas51404002008
11Domantas Migonis7001005003
15Dominykas Šapola0000000000
10Jonas Žilinskas113010050010
3Lukas Jordanas Strakšys102160060012
5Marius Dvarionas300000500-2
6Pijus Konstantinas Mironovas1000000001
2Rapolas Diržinauskas0010000000
12Žygimantas Dzemyda310550060030
 1116471700290062
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 324

Komentarai