Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: SM Startas ‒ Kudirka vs LSMU (1:3)

E. Želvytės vedamos LSMU laimėjo prieš SM „Startas Kudirką“

E. Želvytės vedamos LSMU laimėjo prieš SM „Startas Kudirką“

Pirmadienį, Kauno tinklinio mėgėjų lygos savaitę pradėjo susitikimas Dailiojoje lygoje tarp Sporto mokyklos "Startas Kudirka" ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto. Po 4 setų 1:3 (25:23, 11:25, 10:25, 14:25) pergale džiaugėsi LSMU.

Šeimininkės puikiai pradėjo rungtynes. Seto metu puolėjos Elena Beigaitė ir Elzė Ilevičiūtė numušė po 6 kamuolius tai leido išsiveržti į priekį rungtynėse ir laimėti setą.

Antrajame sete sporto mokyklos merginos išsiblaškė. Viso per setą suklydo net 11 kartų, tuo tarpu LSMU tvarkingai žaidė puolime, gynyboje pasirinkdavo tinkamas pozicijas ir rungtynių rezultatas tapo lygus.

Trečiasis ir ketvirtasis setai iš esmės buvo panašūs. Prano Mockaus auklėtinės anksti susikraudavo solidžius pranašumus. Audrius Kasparavičius bandė situaciją taisyti minutės pertraukėlėmis, tačiau pastangos liko bergždžios. Didžiausia to kaltininkė dominavusi Emilija Želvytė per du setus numušusi 13 kamuolių ir atlikusi 4 blokus.

Centro puolėja buvo naudingiausia ir visų rungtynių žaidėja, E. Želvytė pelnė 21 tašką, blokavo 6 mušimus, atliko 4 ACE ir surinko 26 naudingumo balus.

Pralaimėjusioms Elena Beigaitė pelnė 10 taškų.

 

Puslapis peržiūrėtas: 2167

Komentarai