Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vilniaus universitetas vs Klaipėdos Universitetas (3:0)

VU pergalė prieš KU 3:0

VU pergalė prieš KU 3:0

2024 m. kovo 21d. Vilniaus universiteto salėje susitiko dvi stiprios vaikinų komandos - Vilniaus universiteto ir Klaipėdos universiteto tinklininkai.

Jų susitikimas baigėsi salės šeimininkų pergale 3:0

Pirmajame sete būta labai daug gražių atakų bei blokų iš abiejų komandų, tačiau šis setas buvo sėkmingesnis aikštelės šeimininkams, nes kiekvienąkart jiems perėmus kamuolį, jie į savo sąskaitą įsirašydavo+2,+4 taškus, o žaidimo viduryje net +7. Tokiu stipriu žaidimu VU tinklininkai lengvai sau užsitikrino pergalę pirmajame sete.

Antrasis setas taip pat neapsiėjo be stipraus VU tinklininkų žaidimo. Šiame sete VU sunkiai leido Klaipėdos universiteto tinklininkams pelnyti taškus. Aikštelės šeimininkai tik gavę kamuolį bandydavo, kuo daugiau sėkmingų atakų bei tvirtų užtvarų pastatyti, tai vėl lėmė VU komandos pergalę antrajame sete.

Trečiasis setas buvo įtepta kova, abi komandos stengėsi dėl kiekvieno taško. Seto pradžioje, kaip ir ankstesniuose setuose, VU išsiveržė į priekį, o KU tinklininkai bandė priešininkus pasivyti ir seto pabaigoje jiems pavyko. Tad buvo iškilęs klausimas, kam visgi nusišypsos laimė. Susikaupę VU tinklininkai gerai prisiėmė kamuolius, puikiai pasikėlė juos ir taikliai bei stipriai atliko atakas, kas lėmė jų pergalę šiame sete ir varžybose.

1 setas 25:14

2 setas 25:15

3 setas 25:22

Puslapis peržiūrėtas: 2137

Komentarai