Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: LSMU vs Raudondvaris (2:3)

5 setų dramoje „Raudondvaris“ vežasi pergalę iš LSMU namų

5 setų dramoje „Raudondvaris“ vežasi pergalę iš LSMU namų

Kauno tinklinio mėgėjų MIX lygos rungtynėse įvyko pirmosios pusfinalio rungtynės tarp LSMU ir Raudondvario. Po 5 setų 2:3 (19:25, 20:25, 25:21, 25:20, 16:18) dramatiškos kovos pergale džiaugėsi Raudondvaris.

Pirmuosiuose dvejuose setuose šeimininkavo Raudondvaris, nepaisant to, kad žaidė LSMU tvirtovėje. Abiejuose setuose Raudondvaris spurtais susikraudavo saugų pranašumą ir solidžiai išsiveržė į priekį.

Priešingai nei pirmajai rungtynių pusei, kiti du setai priklausė šeimininkams. LSMU gerai įžaisdavo kamuolius ir nusimušdavo. Tuo tarpu Raudondvario žaidime padaugėje klaidelių, ko pasekoje komandos buvo priverstos išsiaiškinti santykius lemiamame 5-ame sete.

Penktajame sete vyko kova taškas į tašką (15:15), LSMU turėjo pirmieji progą tašku uždaryti rungtynes (16:15), tačiau tuo nepasinaudojo ir labai apmaudžiai suklydo įsivesdami "laisvą kamuolį" (16:16). Sekančias dvi atakas D. Monkevičiaus kamuoliai skrido į užribį ir Raudondvaris šventė labai sunkią pergalę atkrintamosiose.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Benediktas Prekeris. Puolėjas pasižymėjo universaliu žaidimu surinkęs 9 taškus, 4 ACE, 5 BLK ir 16 naudingumo balų.

Pralaimėjusius į priekį tempė pirmąjį setą ant suolo praleidęs ir nuo suolo kilęs Raigardas Kuprelis su 16 taškų ir 17 naudingumo balų.

Puslapis peržiūrėtas: 2228

Komentarai