Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Vitameda vs VivusSport (3:2)

Vitameda po neilgos, bet įtemptos kovos namuose nugalėjo VivusSport.

Vitameda po neilgos, bet įtemptos kovos namuose nugalėjo VivusSport.

Vyrų tinklinio lygoje susitiko Vitameda ir VivusSport komandos, po tpenkių setų kovos pergalę šventė šeimininkai, rezultatu 3:2 (25:21, 20:25, 25:22, 21:25, 15:8).

Pirmasis setas prasidėjo geriau šeimininkams, jie geriau jautė ir žinojo kokie yra šitos salės pranašumai, keliais žingsniais toliau ėjo link laimėto seto. Antrasis setas jau prasidėjo svečių tokiu pačiu žaidimu kaip buvo pas šeimininkus, viso seto tėkmė buvo panaši į pirmojo, betjau atvirkščiia. Trečiajame sete vėl vadžias perėmė Vitamedos tinklininkai, varžovai dar bandė vytis šeimininkus, bet su spaudimu susidorojo. Ketvirtajame sete jau VIvusSport neturėjo kur dėtis, reikėjo pasistengti iš visų jėgų, viso seto metu buvo lygus rezultatass, kol nespurtavo svečiai. Penktajame sete visi jau ėjo iš paskutinių, abi komandos žaidė beveik be pakeitimų, bet šeimininkai atrado jėgų namuose ir seto viduryje išsiveržė keletą taškų sugniuždė svečius ir seto pabaigtis buvo aiški.

Po rungtynių pakalbintas buvo Vitameda komandos žaidėjas - Jonas Lazdauskas.

Sveikiname su pergale, kokie komentarai apie rungtynes?

Rungtynės buvo sunkios, bet tokios jos būna dar saldesnės. Džiaugiuosi, kad pavyko laimėti šitas rungtynes, nors ir žaidėme tik šešiese. Tiesiog norėjome įrodyti tiek sau tiek kitiems, kad nors ir nebuvom visos sudeties, bet vistiek galim kovoti dėl pergalės.

Puslapis peržiūrėtas: 2209

Komentarai