Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: TK „Indigo“ vs Bellona (1:3)

Sezono „Dailiosios“ lygos nugalėtojos komanda Bellona

Sezono „Dailiosios“ lygos nugalėtojos komanda Bellona

Antradienio vakarą Kauno technologijos unversiteto sporto salėje vyko finalinė kova tarp komandų "Bellona" ir TK "Indigo". Po atkaklių 4 setų aukso medalius iškovojo Bellonos komanda rezultatu 3:1.

Pirmasis setas prasidėjo Bellonos komandos akivaizdžiu pranašumu, pasižymėjusiu rezultatu  25:15. Merginų užtikrintas žaidimas davė aiškų signalą apie jų ketinimus šiame finale.

Antrasis setas atnešė staigmeną, kai TK Indigo komanda atsitiesė ir iškovojo seto pergalę rezultatu 26:24, parodant, kad jos yra pasiruošę kovoti iki galo.

Trečiasis setas vėl buvo Bellonos rankose, kurios po labai apyligės kovos sugebėjo laimėti 26:24, atgauti pranašumą ir įsitvirti savo pozicijas.

Ketvirtasis setas tapo Bellonos triumfo kulminacija, nes jos užbaigė varžybas triuškinančiu rezultatu 25:17, taip patvirtindamos savo pranašumą serijoje ir užsitikrindamos aukso medalius.

Taip, komandos jau ankščiau susidūrė tinklinio varžybose . Pavyzdžiui 2022m. lapkričio 30d., kai vyko KTML moterų lygos rungtynės. Taip pat turime informacijos apie jų susitikimus Kauno regiono lygoje. Šie susitikimai rodo, kad tarp šių komandų yra tam tikra varžybų istorija, o jų susidūrimai visada būna įtempti ir neįtikėtinai įdomūs tiek žaidėjams tiek sirgaliams.

Šis finalas pabrėžė netik Bellonos komandos stiprybę ir TK Indigo komandos atkaklumą, bet ir parodė, kad Kauno tinklinio lyga yra pilna talentų ir aistros žaidimui. Sveikiname Bellonos komandą su nugalėtojų titulu ir dėkojame abiems komandoms už jaudinančią ir atkaklią kovą aikštelėje. Jų pastangos ir aistra yra įkvėpimas visiems sporto mėgėjams.

 

Puslapis peržiūrėtas: 1628

Komentarai