Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Tallinn University of Technologies (TalTech) vs Tampere University (Tuni) (2:0)

 viso1 setas2 setas
Tallinn University of Technologies (TalTech)02525
 
Tampere University (Tuni)02120


Tallinn University of Technologies (TalTech)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
15Hendrik Luuken3201004002
11Kermo Palmsaar4100003002
1Martin Voit0214100400-1
7Raino Marten Rammo1201002002
9Rauno Haidla111010020011
69Sten Saar0000000000
 50814400150016

Tampere University (Tuni)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
5Arttu Heinonen1003000004
33Eetu Koykka3000003000
11Joonas Jarnvall7001003005
16Karl Alopaeus3400004003
28Kevin Makela0000000000
47Markus Vehmas0000000000
10Timi Tamminen0013002001
6Tommi Makkonen007000100-1
 4148700130012
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 97

Komentarai