Švyturio-Kauno Krepšinio Lyga
Varle.lt Sport Turas Adrelsta Vilterra Vilterra
 
© 2010 Kauno tinklinio mėgėjų lyga
Visos teisės saugomos.
Sukūrė: Netas

Rungtynės: Riga Stradins University (RSU) vs University of Zilina (UNIZA) (2:0)

 viso1 setas2 setas
Riga Stradins University (RSU)02525
 
University of Zilina (UNIZA)01713


Riga Stradins University (RSU)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
3Arjoms Sobolevs4110002003
8Deniss Morozovs7110002006
5Dmitrijs Spakovs12240003000
6Martins Birze12200005009
12Toms Skepasts0100001000
7Toms Janis Eglitis300000500-2
11Toms Martins Smilga1100001001
2Viesturs Pastars0000000000
 50826000190017

University of Zilina (UNIZA)

žaidėjasPTSACEASBLSVSFTOCYCREFF
7David Jurik2001002001
9Dominik Herda310000500-1
14Leo Hrisenko0100001000
6Marek Mikula0040000000
2Martin Prič0000000000
4Martin Zahornadsky000000200-2
12Matej Novotny002000300-3
1Oliver Šleboda2000001001
10Šimon Zahornadsky1010000001
 30271001400-3
PTS – pelnyti taškai
ACE – eisai
AS – rezultatyvūs perdavimai
BL – blokai
SV – sėkmingi padavimai
SF – klaidingi padavimai
TO – klaidos
CY – geltonos kortelės
CR – raudonos kortelės
EFF – naudingumo koeficientas
Puslapis peržiūrėtas: 100

Komentarai